≡ Menu

Pavargęs. Bet laimingas. Bet pavargęs.

Esu laimingas, nes šiandien gerai pasistūmėjau į priekį su straipsniu – beveik 500 žodžių redaguoto teksto – kuris man pačiam vis įdomesnis.

Taip pat pradėjau skaityti “Ready, Fire, Aim!” ir keliose vietose labai įsikvėpiau.

Bei sužiūrėjau labai gerą Sam Ovens video skambiu pavadinimu “Decoding The Billionaire Mind” , kuris iš tiesų yra tiesiog solidi suvokimo bazė meistriškumui apskritai, bet kurioje srityje.

Taip pat panašu, kad kiek pervargau – galbūt nuo “persistengimo” su dvigubu rašymo krūviu vakar, galbūt tiesiog nuo per daug kofeino (kava + pu-erh) ir per mažai gero maisto (“veganinė” dieta jau gerą savaitę, be jokių spec. papildų. Not good. Lašiša, vištyte, a-ū!..).

Ta proga, per ateinančias dienas susitelksiu kaip galima labiau vien tik į straipsnio baigimą, poilsį, sportą ir gerą mitybą.

Nes dabar gal kiek ir per daug “į šonus” taškau savo kūrybines/suvokimo galias – bandau ir sukurti labai kokybišką “ilgalaikio” straipsnio tekstą ir absorbuoti kokybišką kitų sukurtą turinį vienu metu.

Reikalauja kalibravimo ši vieta. Tačiau..

Neabejotinai, knygos ir ilgos formos kokybiški video įrašai vis tiek yra šviesmečiais geriau, nei pramirkti kasdien po valandą laiko socialiniuose tinkluose.

Džiaugiuosi dar ir dėl to.

L.

P.S. Kas Tave džiugina-įkvepia-vargina pastaruoju metu?..

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment