≡ Menu

Nauji Verslo Įrankiai Internete, Knygos Rekomendacija ir.. “Kas Yra Orgazmonautai?”

Aha, tikrai miegojau 12 valandų, kaip ir maniau.

Tada iš naujo įgarsinau audio straipsnį, nes naktinis įrašas buvo per daug.. “medinis”, netikras, negyvas.

Tada susiradau labai gražų, patogų ir nemokamą audio grotuvo įskiepį, kuris leidžia sudėti daug atskirų įrašų į vieną bendrą grojaraštį WordPress’e:

Tokiu būdu vienas ilgas audio įrašas pavirto dešimčia trumpų – tapo daug lengviau naviguoti po straipsnio temas, tačiau buvo išlaikytas klausymo vientisumas, nes vienam įrašui pasibaigus iš karto automatiškai prasideda kitas, iki pat grojaraščio galo.

Žodžiu, šaunumėlis. ::)

Mano tinklalapiukas ima atrodyti vis labiau pro. Geras jausmas.

Tada tvarkiau el. pašto prenumeratorių automatizavimo reikalus – rinkausi tarp MailerLite ir ConvertKit, nusprendžiau varyti su MailerLite.

Abiejų įrankių galimybės ir kainos panašios, abu labai gerai vertinami ekspertų, todėl šįkart pasirinkimą iš esmės nulėmė tai, kad MailerLite yra lietuvių kompanija (yay!..), turinti globalią auditoriją ir vertinama visame pasaulyje.

Pagarba jiems už tai.

Pirmasis naudojimosi MailerLite įrankiu įspūdis – LABAI geras. Sklandu, lengva, gražu:

El. pašto registracijos forma – kurios iki tol šiame savo tinklalapyje dar neturėjau – jau šoninės juostos viršuje.

Jei nori gauti pranešimą apie mano naują straipsnį – gali palikti savo adresą ten.

:;)

Prieš tai el. pašto adresų rinkimui ir naujienlaiškių siuntimui naudojau MailChimp, bet panašu, kad šis milžinas gražuolis tiesiog užmigo ant laurų ir varo didele dalim iš inercijos, nes tiek MailerLite, tiek ConvertKit turi ir gerokai daugiau vertingų funkcijų ir yra ženkliai pigesni.

Žodžiu, glaustai pasidalinau savo patirtimi naudojant elektroninio pašto rinkodaros įrankius. Vargu ar Tau aktualu dabar, bet gal pravers ateityje.

:;)

Tada.. tada padariau maža treniruotę su gyromis:

2x 12kg, jungtinis “flow” judesys, sudarytas iš užsimetimo (“clean), stūmimo (“press”) ir pritūpimo (“squat”). Vos 4 serijos iš viso (12; 14; 14; 12), tarpai tarp serijų – po kelias minutes, gal iki 3 min.

Tai va tokie maždaug šiandien nuobodūs, bet džiaugsmingi mano reikalai. “Elementarusis progresas”.

Ai ne!.. Pamiršau. Geras. ::)

Kaip lengva nuslysti į “kasdienybę” ir pamiršti įdomius, keistus, įkvepiančius ir jaudinančius dalykus savo gyvenime, į kuriuos dar ką tik pasinėręs buvai.

Gi aš KĄ TIK skaičiau tiesiog fantastišką knygą:

“Women’s Anatomy of Arousal”
Sheri Winston

Aš nesu skaitęs daug knygų sekso/santykių tema. Tiesa, tos kelios, kurias skaičiau, dramatiškai pagerino mano gyvenimo kokybę ir atvėrė, na.. Portalus::)

Pvz., Mantak Chia “Vyriškojo seksualinio pajėgumo lavinimas”, kuris man pateko į rankas dar paauglystėje – ačiū LABAI Tėčiui ir Mamai už tai.

Neįsivaizduoju, kaip liūdna turi būti gyventi be tokių elementarių suvokimų, kad orgazmas nėra lygu ejakuliacijai:

Bachūrai, jei ką, jūs galit turėti TONAS orgazmų, nepatirdami ejakuliacijos.

Ir ne, tai nėra “mažiau malonu”. Trust me. Jei ką, tai yra labiau malonu. Ir Tau ir jai. Kai jau išsitreniruoji. :;)

Bet grįžtam prie knygos..

“Women’s Anatomy of Arousal” yra TAIP gerai parašyta!.. Meistriškai.

Ten tiek daug mūsų neurotiškos kultūros, well, neurozių taip taikliai artikuliuota, kad lieka tik dėkoti ir dėkoti ir dėkoti šiai moteriai. Crazy.. pasaulis pilnas šventųjų neįtikėtinose vietose.

Skaitant jaučiasi gilus ir įvairiapusis autorės išsilavinimas seksualumo tema – istorija, anatomija, anatomijos istorija, psichologija, dvasingumas, kultūra, archetipai, evoliucija ir daugybė kitų pjūvių bei sluoksnių. Labai tankiai, bet skaniai ir suprantamai parašyta knyga.

Bet užvis geriausia yra tai, kad ji yra praktikuotoja, o ne teoretizuotoja!

Todėl Sheri ne tik hyper-taikliai įvardina “kaip ir kodėl viskas taip sufakapinta sekso klausimu mūsų kultūroje”, bet ir turi labai aiškų taką, kuris veda į išsipainiojimą iš tų neurotinių nesąmonių, į gijimą nuo traumų ir į pilną, sveiką, šventą seksualumo integravimą į savo gyvenimą.

Žodžiu, aleliuja! Telaimina Tave Dievas, Sheri, ir varom visi toliau.

Miegoti, iš pradžių, nes jau 03:21. ::)

L.

P.S. Sakinys iš knygos:

“You can also become an adventurer, let’s call it an “orgasmonaut,” exploring the vast realms of orgasmic experiences.”

Tai labanakt, orgazmonautai. ::)

P.P.S. Mano sprendimas VISIŠKAI eliminuoti socialinius tinklus ir vietoj to skaityti knygas yra GERIAUSIAS DALYKAS mano gyvenime. O jei ne gyvenime, tada per pastaruosius metus tai tikrai.

Rekomenduoju. Labai.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment