≡ Menu

Miego Kupstas 2.3: mažesnis, tankesnis, gražesnis, geresnis.

Štai, savaitgalio pagerinimų rezultatai:

Spausk dešinį klavišą, “atidaryti paveikslėlį naujoje kortelėje”,
prisiartink ir patyrinėk. Bus gerokai aiškiau.

Jei jau matei “Miego Kupsto” eskizus anksčiau, greičiausiai, čia Tau absoliučiai “nieko naujo ir įdomaus”, bet man..

man tai yra proveržis – naujas aiškumas, grynumas, švara, kurios man prieš tai trūko. Nauja funkcinė kokybė. Nauja emocinė kokybė. Naujos, aiškios ir konkrečios detalės. Ryškios ryškios!.. Mano vaizduotėje. Ir ant popieriaus. Ir ekrane, tik dar švariam pristatymui neparuošto.

Visko tiek daug viduje, kad vos galiu suturėti.

Suprantu, kad tam, kuris savo vaizduotėje nevaikšto po Miego Kupstą dienų dienas, valandų valandas, greičiausiai, bus absoliučiai neaišku, “apie ką čia iš viso kalba..”

Taip pat gerai suprantu, kad “nepasakok, o rodyk” yra labai galingas principas – judu link jo, tačiau..

Bent pusėtinai realistiškos “Miego Kupsto” vizualizacijos yra daaaaaug toliau mano galimybių lauke, nei “KK Bokštelio” – MK vis labiau tolsta nuo “architektūros” ir vis labiau artėja prie “pramoninio dizaino”, kuris turi kalną savų niuansų, tad..

Projektuoti jį man yra rimtas iššūkis, palyginus su “stačiais kampais ir tiesiomis linijomis”, kurių šiaip sklidina paprastoji “lakoniška ir kokybiška architektūra”.

Tai pasakius, esminė naujiena vartotojui iš esmės bus štai tokia:

Įėjęs (tiksliau, įropojęs, ha ha::)) į savo “Miego Kupstą” ir vos tik nuleidęs kojas ant žemės , Tu iš karto atsidursi..

..savo karališkam krėsle, tiesiai priešais židinį, centre.

  • Tavo ranka, besiilsinti ant plataus ranktūrio;
  • Tavo akys, įsmigusios į ugnį priešais Tave;
  • Tavo vaizduotė, klajojanti bekraščiais vidinės karalystės takais..

..ir raminančiai ošiantys miškas, besitęsiantys į visas keturias Tavo karalystės puses – už Tavęs, prieš Tave, aplink Tave.

Tu – savo pasaulio centras. Ašis. Branduolys. Tu esi saugus. Tu esi begalinis. Tu esi neįtikėtinas.

Mąstantis. Būnantis. Jaučiantis. Suvokiantis. Esantis.

Tu esi paslaptis.

Kaip ir visa kita aplinkui.

A-men.

<<< >>>

L.

P.S. O!.. į tą krėslą taip pat tilpsit dviese, puikiausiai, jei tik norėsis. Dešinė ranka besiilsinti ant savojo sosto, kairė – globojanti savo karalaitę per juosmenį.

P.P.S. Vienas esminių funkcijos proveržių – tai faktas, kad išsprendžiau (bent jau konceptualiai) daiktų laikymo, kriauklės ir vandens atsargų sandėliavimo klausimus, kurie mane kankino seniai.

Daiktai bus dedami į daiktadėžes, kurios bus iš karto už abiejų “sosto” ranktūrių – po kaire ir po dešine, jam ir jai.

Daiktadėžės dugnas bus dvigubas – po pirmuoju dugnu slėpsis vandens surinkimo bakai, talpinantys maždaug po 200 litrų vandens. Pusė tonos vandens tokiam kompaktiškam tūriui – daugiau negu gana.

Kriauklės taip pat bus dvi, taip pat po kaire ir po dešine, simetriškai, tik įrengtos “vienu laiptu žemiau”, nei daiktadėžės viršus – sulyg centrinės konsolės stalviršio aukščiu maždaug.

Reikalui esant, kriauklę bus galima naudot ir kaip pisuarą, kad reikalui prispyrus nereiktų naktį bėgioti per audrą miške.

Tiek “literatūrinio projektavimo” šiam kartui. Dabar jau tikrai viskas.

Ate.

:;)

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment