≡ Menu

Dienos Ritualai: Kūrybinio Vilkolakio Ritmu.

Pastaruoju metu, jau turbūt arti mėnesio, gyvenu keistu “kūrybinio vilkolakio” ritmu:

  • Einu miegoti, kai švinta (apie 4 val.);
  • Ir keliuosi saulei jau įdienojus (apie 12 val.).

Keista tai, kad..

Mano kūnas stebėtinai gerai jaučiasi, gyvendamas tokiu ritmu.

Aš nemanau, kad tai “tobulas” ritmas ar kad “taip darysiu visada”. Bet taip pat gera nepasakoti sau “kaip turėtų būti”, o priimti tai, kas yra.

Ir stebėti. Ir būti. Ir klausytis savęs:

Ką man tai pasakoja apie mane?

“Galutinės diagnozės” dar tikrai nežinau. Greičiausiai, niekada nežinosiu.

Bet žinau, kad turiu labai daug ramybės dirbti tuo metu, kai visas pasaulis jau seniai miega.

Nerti į tas sritis, kurios mano protą ir širdį ir sielą domina pastaruoju metu.

Taip pat žinau, kad vakariniai video skambučiai su žmonėmis, kuriuos konsultuoju dėl Asmeninės Galios Platformos, ir man ir jiems patogiausi apie 18-19val. vakare, po darbų.

Įvertinus tai, gali būti, kad mano sistema pati atkalibravo tokį dienos-nakties ritmą, kuris geriausiai atitinka esamą situaciją:

  • Po “vidudienio ritualų”, kurie trunka gera valandą, kartais iki dviejų, aš tiesiog einu prie darbo ir dirbu non-stop apie 4 valandas – maždaug iki 18 val.
  • Tada turiu konsultacinį video skambutį, kartais du, kurie trunka nuo 30 min. (dažniausiai) iki 1 val. 30 min. (pasitaiko).
  • Tada apie 20 val. einu pasivaikščioti – arba pažaisti/pasportuoti su draugais – ir pasimėgauti besileidžiančios saulės gaisrais.
  • Grįžęs po saulėlydžio apie 22 val. aš vėl turiu energijos, įkvėpimo, išgryninto aiškumo ir sugeneruotų minčių, todėl vėl galiu dirbti toliau.
  • Savo naktinę darbo sesiją kartais pradedu meditacija, kartais knygos skaitymu, kuris dažnai pereina iš konspektavimo paraštėse į rašymą.

Kai visa tai įvardinau pats sau raštu, nebėra taip labai keista, kad būtent toks mano dienos ritmas dabar – šiuo metu man jis tiesiog labai gerai tinka.

Sportą – trumpas, aukšto intensyvumo treniruotes su svarsčiais arba ant turniko, aš stengiuosi įterpti pirmosios darbo sesijos pabaigoje, prieš video skambutį.

Tuo metu, po keturių valandų non-stop darbo, dėmesio koncentracija jau būna kiek kritusi, tad pakeisti veiklą iš mentalinės į fizinę būna pats tas.

Maistą, kurį stengiuosi valgyti vieną kartą dienoje – nors vis dar pasnack’inu ir prieš ir po – valgau iš karto po treniruotės.

Va ir viskas. Visa mano darbo dienos programa.

Į tarpus tarp šių veiklų dar įterpiu meditaciją ir “Tėve Mūsų”, kuriais dabar ir užbaigsiu šią puikią dieną.

Saldžių::)

L.

P.S. 03:45, baigiant rašyt šiuos žodžius.

Pats metas.

Ū-h-ūūū!..

 🌕  🐾

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment