≡ Menu

KK Bokštelis: kasdienis progresas (atnaujinta vasario 24)

Vasario 24, ketvirtadienis.

Šiandien pagaliau vėl prisėdau prie KK Bokštelio, išspausti to “vieno pagerinimo per dieną“, kurį vis atidėliojau. Pavyko, bet trukau gerokai ilgiau, nei maniau. Yra ką veikt, pasirodo.

O padariau viso labo du pagerinimus mažus:

  • Vienas iš 8 pagrindinių laikančių rėmų tapo vientisas, o ne “sudurstytas iš mažų gabaliukų” – ten kur rėmas pereina į lanktą liniją ties stalviršiu ir platforma, negražiai renderindavo medžiagą;

  • Ir vidinį lenktą, “išsuktą” kevalą baltą taip pat padariau vientisą – nebesimato horizontalios linijos, kuri anksčiau badė akis (greičiausiai, tik man, ha ha::) ties jungimu, nes iš atskirų tūriu buvo sujungtas anksčiau.

(Jei dėmesingiau pažiūrėsi, rasi senesniuose paveikslėliuose.)

Šios dienos renderiai:

Šiam kartui tiek. Saldžių.

<<< >>>

Vasario 16, trečiadienis.

Tekstas čia, vizualizacijos čia:

Matai tą lenktą horizontalią liniją baltoje sienos dalyje?.. Aukščiau, viršuje. Tai va, vasario 24-osios dienos atnaujinimuose jų nebėra. Voila.

P.S. Tikslas:

Pildyti šį įrašą kasdieniais pagerinimais, kad ir absoliučiai minimaliais, kol nebebus ką tobulinti pagaliau. (Arba kol užknisiu save galutinai.)

Tada sudėti geriausias vizualizacijas, planus, pjūvius bei kitą KK Bokštelio grafiką į vieną, išbaigtą straipsnį, išsamiai aprašyti ir paskelbti viešai – kas tai yra, kam ir kodėl to reikia, kodėl man tai svarbu ir tra lia lia.

Svarbiausia:

Atlaisvinti savo energiją kaip galima greičiau – tapti laisvu nuo šito “kabliuko” – ir judėti toliau.

Su savo gyvenimu. Kuris kuo tuoliau, tuo labiau nerealus.

Vėl. Pagaliau.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment