≡ Menu

Imperijos Kūrimo Kaina arba Kodėl Šiemet Aš Aukoju Visus Festivalius?

Ką tik padariau darbą, kurį ilgai nešiojausi savyje, bet vis atidėliojau:

Parašiau kvietimą savo artimiausiems draugams praleisti paskutinę vasaros savaitę kartu su manimi vienoje keistoje, magiškoje ir sunkiai nusakomoje vietoje.

Taip gera dabar.. Ir ramu. Nes geroji švytuoklė jau juda savo ritmu.

Dabar tereikės tą švytavimą laikas nuo laiko pastiprinti ir palaikyti – švelniai, ritmiškai, su įsiklausymu ir pajautimu.

Gera dar ir dėl to, kad šis mano veiksmas įkūnyjo, užfiksavo išorinėje realybėje mano vidinį sprendimą, kuris gimė jau gerokai anksčiau:

Šiemet aš ignoruosiu visus vasaros festivalius ir susitelksiu į savo platformos – savo mažos imperijos – kūrimą bei auginimą.

Imperija nesusikuria pati, į tarpus darant tūkstantį mažų, smagių, bet absoliučiai nesvarbių dalykų kasdien. Festivaliai šiame gyvenimo etape man yra vienas iš jų.

Vienintelė galima išimtis – į festivalį aš važiuoju dirbti:

Važiuoju ten vesti judesio dirbtuvių ir man moka už tai.

Nes judesio dirbtuvės – arba “Tavo Genties Šokiai” – yra integrali mano imperijos (ir mano Genties) strateginio plano dalis.

Jei tik užsuksi čia kartas nuo karto patikrinti, ką aš veikiu – sužinosi.

Labiau anksčiau, nei vėliau.

Čiu,

L.

P.S. Kai Tu pradedi švelniai, bet ritmingai ir nesustodamas siūbuoti savo švytuokles, jos ima magiškai sinchronizuotis su kitomis rezonancinėmis švytuoklėmis esančiomis aplink Tave – ir jos visai neprivalo fiziškai būti šalia.

Tokio rezonanso pavyzdys:

  • Praėjusios savaitės pabaigoje aš nusiunčiau savo straipsnį apie asmeninės platformos galią fotografijos būrtininkei Neringai Rekašiūtei;

Nes nuoširdžiai tikiu, kad straipsnis jai gali būti aktualus ir vertingas.

  • Šios savaitės pradžioje Neringa pakvietė mane, kad pravesčiau judesio dirbtuves jos gimtadienyje, kuris vyks vos už 3 dienų.

Šiandien vakare internetu suderinome detales, šeštadienį jau būsiu ten ir kartu toliau kursime magiją.

Du patarimai:

  • Jei jau pradėjai judėti savo širdies kryptimi – kad ir “ne iki galo tiksliai”, kad ir “apgraibomis” – tiesiog nenustok. Judesio kiekyje slypi beprotiška super galia.
  • Jei dar nepradėjai – pradėk. Nustok daryti vieną kvailą dalyką, kurį darydavai iki šiol. Pradėk daryti vieną naują, gerą dalyką, kurį žinai, kad turėtum daryti. Kasdien.

O tada..

Atspėjai – tiesiog nesustok.

Už metų, Tu būsi nustebęs. Ir galėsi man – arba pats sau – padėkot.

P.P.S. Ačiū Gyčiui už Vadim Zeland knygų apie “Realybės Transefingą” priminimą – įkvėpė šio teksto kryptį ir vaibą.

Labai geros, tos knygos, jei dar neskaitei. Kai kurios ten išsakytos mintys – fundamentalios. Esminės.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment