≡ Menu

2020 Kalėdos, Big Boi Quattro, šachmatai ir “vėžys”

Hou,

akivaizdu, mano įsipareigojimas “vėl rašyti kasdien” nuėjo šuniui ant uodegos.

Kai kuriose srityse – o jų yra daug – aš tiesiog esu žiauriai nepatikimas. “Kas yra, yra”. Ką padarysi.. Visų savo silpnybių aš niekaip neištaisysiu, net jei sugaiščiau tam savo gyvenimą.

Todėl verčiau susitelkti į savo stiprybes, sako “jie” – tie kūrybinio karo herojais, kuriais aš įpratau tikėt pakeliui. Nes stebėjau ir jaučiu jų kelionę ilgus metus.

Galbūt manoji kažkam taip pat bus toks pat žadinantis įkvėpimas vidury “tamsiausios nakties” gyvenimo kelyje.

Paskutinis mano įrašas buvo apie tai, kad pradėjau projektuoti KK Big Boi namus – dvejų autonomiškų apartamentų namą su bendromis erdvėmis per vidurį.

Taip ir neužbaigęs šio projekto iki galo – nepateikęs jo viešai su planais, esminėmis vizualizacijomis ir aiškinamuoju tekstu – aš nusprūdau į KK Big Boi Quattro projektavimą:

4-8 autonomiškų apartamentų daugiabučio, su bendromis praktikos-patyrimo-buvimo erdvėmis ant stogo.

Big Boi Quattro yra akivaizdus Big Boi išvestinis darinys – vietoje vieno aukšto ir dvejų apartamentų “kotedžo” perėjau į 2-4 aukštų ir 4-8 apartamentų “daugiabučio” projektavimą.

“Nepabaigęs vieno, pradedu kitą” – žinau, žinau, “blogai”.

Tuo pat metu..

..nieko negaliu sau padaryti – įdėjos, suvokimai, jausmai, vaizdinai tiesiog užplūsta mane ir aš negaliu nieko kito, kaip tik pasiduoti jų srovei.

Kai pasiduodu, kai ta srovė neša mane – aš esu laimingiausia būtybė pasaulyje ir negaliu įsivaizduoti didesnės palaimos, nei galimybė projektuoti ir liudyti TAI.

Kai pabundu “ryte” – 14, 15, 16val. dienos, po to, kai nuėjau miegoti 6val. ryto, tiesiai nuo kompo – ir niekaip negaliu nei pakelti savęs iš lovos, nei pajausti motyvacijos, nei gyvenimo prasmės, nei lašo džiaugsmo, visi mano projektai, idėjos, svajonės, nekvestionuojami vidiniai žinojimai man atrodo šūdo vertės.

..tada galiausiai nuvedu save į dušą, šaltą, kurio vis dar nemėgstu (iš tikro, nemėgstu jo tik tada, kai srovė yra nepakankamai stipri, per silpna; šiuo metu ten, kur aš gyvenu, ji yra per silpna);

..tada išsivalau dantis, užsiplikau kavos, padarau bent vieną saulės pasveikinimą..

..sublenderiuoju kavą su ghee sviestu arba kokoso aliejumi arba abiem..

..tuo metu dainuodamas kurią nors partiją iš Tele-Bim-Bam “Voro Vestuvių” ir..

VOILA!

..staiga aš vėl viską žinau:

Žinau, kodėl egzistuoju;

Žinau, kas yra tas dalykas, kurį privalau atnešt į pasaulį ir t.t.

Tai tokie maždaug reikalai pastarųjų savaičių – praleidau tik 99% visko, kas nutiko manyje per tą laiką, bet esmę kaip ir pasakiau::)

O kad nebūtų vėl “tiktai plepalai”, pridedu kelias Big Boi Quattro vizualizacijas.

Štai:

Mano suvokimu, idealiu atveju, tokiuose “daugiabučiuose” turėtų gyventi 28-38 metų amžiaus vyrai-vaikinai – labai patogiuose, erdviuose viengungio butuose, be jokių “vaikų kambarių”, “svetainių” ir t.t., užtat su prabangiomis, įkvepiančiomis erdvėmis, kurias dalinasi su savo bendražygiais.

Nes..

..jei nesidalini patirtimis, emocijomis ir idėjomis su savo komandos nariais, turi arti nulio šansų sumedžioti mamutą, nukauti grėsmingą priešą ar užkariauti pasaulį.

O užkariauti pasaulį – bent vienoje tam tikroje srityje, aiškiai apibrėžtoje teritorijoje – mes visi norime. [1]

Slapta arba viešai.

[1] Fuck you, visi bedančiai, politiškai korektiški veganai ir kiti socialinio programavimo išoperuoti veikėjai, kurie tiki, kad mes visi esame gimę tam, kad būtume “rožiniai ir pūkuoti”.

P.S. Pastarasias savaites nuo jau minėto įrašo aš galėjau daryti tik šiuos dalykus:

A. Projektuoti (Big Boi, tada Big Boi Quattro);

B. Treniruotis (turnikas ir svarsčiai aka gyros);

C. Valgyti gerą maistą (jautiena, sūris, alyvuogės, vynas);

D. Žaisti šachmatais ir studijuot juos;

E. Badauti (šį pirmadienį badavau sausai, be vandens 24+val. ir neatsigavau dvi dienas po to);

Badauju, nes jaučiu skausmų/maudimų visame kūne – t.y., kirkšnyse, pažastyse ir kiaušiniuose – esu pats sau diagnozavęs “kiaušų ir/arba prostatos vėžį”, kreiptis į medikus neturiu nė šešėlio intencijos arba išsigydysiu (badavimas+malda+kvėpavimas) arba mirsiu.

Nebent būtų kitaip. ::)

P.P.S. Kopijuoti manęs nerekomenduoju, aš esu bankrutavęs ir giliai įsiskolinęs veikėjas su labai neaiškiais gyvenimo principais, tad būk protingas ir nenusižudyk vien dėl to, kad “Linas, išgėręs butelį raudono vyno, taip savo tinklaraštyje rašė”.

Peace on You, motherfuckers. And fatherlickers. ::)

Daug meilės,

L.

<<< >>>

Ou, ou!.. Kalėdos šiais metais buvo vienos keisčiausių ever – o aš esu turėjęs labai keistų, patikėk – praktiškai nieko nepasveikinau, formaliai pabuvau per Kūčių vakarienę ir Kalėdų primos dienos pietus su savo tėčiu bei jo dama Panevėžyje, (esu dėkingas už tai), bet po to grįžęs į savo namus ištisas paras jaučiau tik begalinį liūdesio liūną, tyvuliuojanti giliai viduje.

Nesugebėjau pasveikinti ne tik savo geriausių draugų, bet net ir savo artimiausių šeimos narių (išskyrus tuos, kuriuos galėjau pasveikinti fiziškai, Panevėžyje) ir..

..iš pradžių baudžiau už tai save, o tada..

Atleidau nuo šios kankinės save.

Aš labai ne tobulas; aš labai niekam tikęs; aš tiesiog nuostabus.

Kaip ir Tu.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment